ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΗΠΕΔΩΝ
23/02/2019 - 26/02/2019
Παλαιά
Διαθέσιμα
Κλεισμένα
Κρατήσεις μου
Αγώνες κατάταξης
 
Σάββατο, 23/02/2019 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (green set)                
ΠΑΠΠΟΥ
ΠΑΠΑΣΕΒΑΣΤΟΣ
             
Court 2 (green set)                                
Court 3 (green set)                      
Pro 16 a
ΒΑΖΑΙΟΣ
(4)
     
Court 4 (green set)  
Green 3
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
(11)
                         
Court 5 (green set)                                
Court 6 (clay)    
ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ
ΡΑΜΜΟΣ
ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑΣ
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ
     
ΜΑΡΓΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΞΑΝΘΟΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ
(4)
ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
(4)
       
Court 7 (clay)                
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ
ΣΕΛΛΑΣ
             
Court 8 (grass)
ΠΙΣΤΟΛΑΣ
ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
                             
Έλλη 1          
ΧΑΝΤΖΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
(3)
                 
Έλλη 2                                
Έλλη 3  
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΝΤΑΣ
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
kid
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
kid
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
kid
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΨΑΡΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
(3)
                 
Κυριακή, 24/02/2019 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (green set)                                
Court 2 (green set)                                
Court 3 (green set)                                
Court 4 (green set)                                
Court 5 (green set)                                
Court 6 (clay)                    
ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
(4)
       
Court 7 (clay)                                
Court 8 (grass)                                
Έλλη 1                                
Έλλη 2                                
Έλλη 3                                
Δευτέρα, 25/02/2019 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (green set)                                
Court 2 (green set)                      
Pro 16 a
ΚΟΝΤΑΚΗ
(4)
     
Court 3 (green set)                  
PRO 14a
ΚΟΝΤΑΚΗ
(9)
Pro 16 a
ΒΑΖΑΙΟΣ
(4)
     
Court 4 (green set)              
PRO 14b
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
(10)
PRO 12a
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
(6)
Pro 16 b
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
(8)
     
Court 5 (green set)              
YELLOW 3
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
(11)
PRO12b
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
(6)
         
Court 6 (clay)                  
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΑΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
         
Court 7 (clay)                                
Court 8 (grass)              
RED 1a
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
(11)
ORANGE 2a
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
(6)
ORANGE 2b
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
(13)
RED 1b
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
(6)
         
Έλλη 1                
ΧΑΝΤΖΗ
kid
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
kid
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
ΚΟΡΟΝΕΛΟΥ
(4)
       
Έλλη 2                                
Έλλη 3                                
Τρίτη, 26/02/2019 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (green set)                
ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ
ΠΕΤΑΛΑΣ
ΑΡΑΠΗΣ
ΚΟΥΦΟΥ
ΚΑΡΝΑΒΑ
ΜΑΡΑ
(4)
       
Court 2 (green set)              
ORANGE 3
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
(9)
Green 3
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
(11)
 
Pro 16 a
ΚΟΝΤΑΚΗ
(4)
     
Court 3 (green set)                
ORANGE 1
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
(13)
PRO 14a
ΚΟΝΤΑΚΗ
(9)
Pro 16 a
ΒΑΖΑΙΟΣ
(4)
     
Court 4 (green set)              
PRO 14b
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
(10)
PRO 12a
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
(6)
         
Court 5 (green set)              
RED 3
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
(8)
RED 2
ΚΟΝΤΑΚΗ
(8)
PRO12b
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
(6)
         
Court 6 (clay)                
ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ
ΜΠΟΝΗΣ
 
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
         
Court 7 (clay)                
ΚΑΒΟΥΚΛΗΣ
ΚΩΤΗΣ
             
Court 8 (grass)                
RED 2
ΠΑΝΤΕΛΗ
(9)
GREEN 2
ΠΑΝΤΕΛΗ
(14)
YELLOW 2b
ΠΑΝΤΕΛΗ
(13)
YELLOW 2a
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
(7)
       
Έλλη 1              
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΝΤΑ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
kid
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
kid
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΚΟΥΤΡΗ
(4)
         
Έλλη 2                                
Έλλη 3