ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΗΠΕΔΩΝ
25/05/2020 - 28/05/2020
Παλαιά
Διαθέσιμα
Κλεισμένα
Κρατήσεις μου
Αγώνες κατάταξης
 
Δευτέρα, 25/05/2020 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (green set)    
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΚΟΝΤΑΚΗ
(1)
       
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΚΟΥΝΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΡΑΠΗΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
ΠΑΠΠΟΥ
ΜΑΡΑ
(4)
     
Court 2 (green set)  
ΒΑΖΑΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
(4)
ΒΑΖΑΙΟΣ
ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ
(1)
         
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΞΑΝΘΟΣ
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ
(4)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ
(4)
     
Court 3 (green set)  
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ
(2)
         
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΣΟΥΡΛΗ
(4)
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ
(4)
ΒΑΖΑΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
(4)
     
Court 4 (green set)  
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΚΑΡΝΑΒΑ
(2)
         
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(3)
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΑΡΑΠΗ
(4)
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ
(5)
     
Court 5 (green set)                  
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΠΟΛΙΑ
(2)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΜΗΝΑΙΔΗΣ
(4)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΜΠΑΚΟΥΛΗ
(4)
     
Court 6 (clay)  
ΚΑΤΟΙΚΑΣ
ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ
       
ΜΙΓΚΛΗΣ
ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΗΝΑΣ
ΚΑΤΡΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΛΙΓΚΟΣ
ΠΟΛΙΑΣ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
     
Court 7 (clay)  
ΚΑΡΠΕΤΗΣ
ΤΕΜΠΛΑΛΕΞΗΣ
           
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΛΟΥΒΑΣ
ΚΑΒΑΛΑΚΗΣ
ΡΑΜΜΟΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ
ΜΑΛΙΑΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ
ΔΡΑΗΣ
     
Court 8 (grass)                
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
ΜΗΧΑΝΗΜΑ
 
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
ΜΙΧΑΛΑ
(2)
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
ΚΟΛΑΗΣ
(2)
ΖΕΡΒΑ
ΚΥΡΙΤΣΗ
(4)
     
Έλλη 1
ΧΑΝΤΖΗ
BERLA
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
(1)
   
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΝΤΑΣ
(1)
         
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
(4)
         
Έλλη 2                                
Έλλη 3                                
Τρίτη, 26/05/2020 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (green set)                  
ΠΕΤΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΜΑΣΤΟΡΗ
ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ
ΚΕΣΕΡΤΖΗΣ
ΔΡΑΗΣ
     
Court 2 (green set)  
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
(4)
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ
ΣΟΥΛΑΡΙΔΗΣ
             
ΚΟΥΦΟΥ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
ΒΑΖΑΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
(4)
     
Court 3 (green set)  
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ
(1)
             
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ
(4)
ΚΩΣΤΑΣ
ΤΣΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΟΡΦΑΝΑΚΟΥ
(4)
     
Court 4 (green set)                  
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΑΡΑΠΗ
(4)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΚΛΩΝΑΡΗΣ
(4)
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΑΓΓΕΛΗ
(5)
     
Court 5 (green set)                  
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΠΟΛΙΑ
(2)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΓΟΥΒΙΑΣ
(4)
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
ΒΡΟΥΧΟΣ
(4)
     
Court 6 (clay)                
ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ
ΜΠΟΝΗΣ
ΠΑΠΑΣΕΒΑΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΣΕΒΑΣΤΟΥ
ΜΑΡΓΚΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ
ΣΕΙΤΗΣ
ΤΣΙΓΑΡΟΣ
ΒΑΡΕΛΗΣ
     
Court 7 (clay)                  
ΠΙΣΤΟΛΑΣ
ΠΙΣΤΟΛΑΣ
ΞΑΝΘΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΛΟΥΒΑΣ
ΤΕΜΠΛΑΛΕΞΗΣ
ΠΟΛΙΑΣ
ΣΥΡΤΣΑΚΟΣ
     
Court 8 (grass)                      
ΖΕΡΒΑ
ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ
ΖΕΡΒΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(1)
     
Έλλη 1
ΧΑΝΤΖΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ
(1)
         
ΧΑΝΤΖΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΝΤΑΣ
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΝΤΑ
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΚΑΛΛΙΟΥΔΑΚΗΣ
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ
(1)
   
Έλλη 2                
ΧΑΝΤΖΗ
ΝΑΝΕΒ
(3)
             
Έλλη 3                                
Τετάρτη, 27/05/2020 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (green set)                      
ΑΓΓΕΛΗ
ΚΑΡΝΑΒΑ
ΛΑΔΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
     
Court 2 (green set)  
ΒΑΖΑΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
(4)
               
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ
(4)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ
(4)
     
Court 3 (green set)              
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΣΟΥΡΛΗ
(4)
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ
(4)
ΒΑΖΑΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
(4)
     
Court 4 (green set)              
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(3)
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΑΡΑΠΗ
(4)
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ
(5)
     
Court 5 (green set)                  
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΠΟΛΙΑ
(2)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΜΗΝΑΙΔΗΣ
(4)
       
Court 6 (clay)                
ΠΕΤΑΛΑΣ
ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ
ΜΑΡΓΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΤΣΙΓΑΡΟΣ
ΚΑΡΠΕΤΗΣ
ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ
ΜΠΙΛΙΑΣ
     
Court 7 (clay)                
ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ
ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑΣ
ΓΚΟΥΝΑΣ
ΚΩΤΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΟΛΙΑ
     
Court 8 (grass)                    
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
ΜΙΧΑΛΑ
(2)
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
ΚΟΛΑΗΣ
(2)
ΖΕΡΒΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ
(4)
     
Έλλη 1  
ΧΑΝΤΖΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
(1)
               
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
ΨΑΡΑΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
ΠΑΠΠΟΥ
(1)
     
Έλλη 2                                
Έλλη 3                                
Πέμπτη, 28/05/2020 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00
Court 1 (green set)                        
ΚΕΣΕΡΤΖΗΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ
     
Court 2 (green set)  
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
(4)
                 
ΒΑΖΑΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΟΣ
(4)
     
Court 3 (green set)  
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ
(1)
             
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ
(4)
 
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΟΡΦΑΝΑΚΟΥ
(4)
     
Court 4 (green set)                  
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΑΡΑΠΗ
(4)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΚΛΩΝΑΡΗΣ
(4)
ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ
ΑΓΓΕΛΗ
(5)
     
Court 5 (green set)                  
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΠΟΛΙΑ
(2)
ΠΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ
ΓΟΥΒΙΑΣ
(4)
ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ
ΒΡΟΥΧΟΣ
(4)
     
Court 6 (clay)                
ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ
ΜΠΟΝΗΣ
ΡΑΜΜΟΣ
ΤΥΠΟΥ
(4)
ΦΩΚΙΑΛΗΣ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΟΚΑΛΙΤΣΑΣ
     
Court 7 (clay)                    
ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ
     
Court 8 (grass)                      
ΖΕΡΒΑ
ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ
(1)
ΖΕΡΒΑ
ΚΥΡΙΤΣΗ
(4)
     
Έλλη 1
ΧΑΝΤΖΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ
(4)
   
ΧΑΝΤΖΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΧΑΙΡΑ
(1)
       
ΧΑΝΤΖΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
ΜΑΝΤΑΣ
(1)
ΧΑΝΤΖΗ
ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ
(4)
ΧΑΝΤΖΗ
ΚΑΛΛΙΟΥΔΑΚΗΣ
(1)
       
Έλλη 2                
ΧΑΝΤΖΗ
ΝΑΝΕΒ
(3)
             
Έλλη 3